siltnamiai kaina
siltnamiai kaina
NEMOKAMA KONSULTACIJA TELEFONU
PADEDAME IŠSIRINKTI

tel: +370 526 18 021
 
 
PRISTATYMAS
VISOJE LIETUVOJE
Akcijos  Užklausa Pildyti užsakymą Kaip pirkti

Šiltnamiai kainą išlaiko, bet kainos ir kokybės santykis tik gerėja

šiltnamiai kaina

Tie, kurie jau ne pirmus metus galvoja apie savo kiemo papildymą šiltnamiu, turėtų būti pastebėję, kad kainos kinta tik nežymiai, tačiau patys šiltnamiai keičiasi. Ir keičiasi jie į gerą pusę, tad nors šiltnamiai kainą ir išlaiko, bet kokybės ir kainos santykis gerėja pastebimai.


Visų pirma, lyginant su ankstesniais polikarbonato lakštais, dabar rinkoje yra siūloma daug tvirtesnių, atsparesnių įvairiems išoriniams veiksniams polikarbanato lakštų, kurie tik dar labiau prailgina šiltnamio gyvavimo laiką. Tobulėja ir karkasui naudojamos medžiagos, kurios yra atsparios rūdims, puikiai atlaiko ir didelį svorį (dažniausiai tenkantis svoris – susikaupęs sniegas). Taigi, dabar nors kaina ir išliko panaši, kokybė kur kas aukštesnė.


Labai stipriai šiltnamių kokybę kilstelėjo galimybė rinktis labiau poreikius atitinkančią formą, storesnį ar plonesnį polikarbonatą, vienokius ar kitokius karkaso elementus, pamatą ir t. t. Tinkamai pasvėrus privalumus ir trūkumus, šiltnamiai kainą gali padidinti, gali ir sumažinti, tačiau Jūs turėsite būtent tai, kas geriausiai atitiks Jūsų poreikius, tiks būtent Jums, o ne yra universalu. Žinoma, universalūs šiltnamiai kaina dažnai siūlomi mažesne nei pagaminti pagal individualius užsakymus, tačiau įsigyti masinį gaminį ir prisitaikyti prie jo yra viena, o užsakyti tai, kas atitinka Jūsų norus, nors ir kainuoja kažkiek brangiau, yra kur kas geriau.

Šiltnamių kainą gali lemti ir komplektacija

Dažniausiai maža šiltnamio kaina susigundę žmonės permoka. Taip būna tais atvejais, kai brangesnis šiltnamis siūlomas su įvairiais priedais, surinkimo, transportavimo paslauga ar kitomis. Pagalvokite, kaip atsivešite kelis ar kelioliką didelių polikarbonato lakštų, daugybę metalinių konstrukcijos dalių, kiek laiko sugaišite rinkdami šiltnamį savo kieme pirmą kartą.


Dar šiltnamiai kaina siūlomi aukštesne jei yra pridedami įvairūs priedai, siūloma daugiau atsidarančių stoglangių ar durelių. Nemenkai kainą kilstelėti gali pakeltos lysvelės ar laistymo sistema, šiek tiek prie kainos augimo prisideda ir lentynėlės, automatiniai stoglangiai, kurių nereikia darinėti Jums, tad vertindami galutinį pasiūlymą sudėkite visas kainas ir visas gaunamas paslaugas bei priedus – tai padės Jums geriausiai įvertinti, kuris šiltnamis yra pigesnis, kuris vertingesnis Jums.

Vizualiai vienodi šiltnamiai kaina papuošti gali būti visai skirtinga. Tačiau išoriniai panašumai tėra vienintelė jų bendra savybė. Vienas gali būti plonesnio polikarbonato, silpnesnių rėminių konstrukcijų, be jokių priedų, o kitas turėti ne tik tvirtą konstrukciją ir kur kas geresnį polikarbonato sluoksnį, bet ir aprūpintas laistymo sistemomis, lentynėlėmis, parišimo vietomis ir kitais naudingais priedais. Žinoma, jei viso to Jums nereikia – permokėti tikrai nėra būtina, verčiau sutaupyti dalį pinigų, bet jei vis tiek planuojate vienokius ar kitokius priedus įsigyti – įvertinkite pasiūlymus ypač kruopščiai.


Žmonės aktyviai perka šiltnamius pasitaikius tinkamai progai, nes tai svarbus kiemo statinys, sutinkamas ne tik kaime, bet ir mieste jei tik yra pakankamai vietos – visi nori turėti savo rankomis užaugintų daržovių ir kitų gėrybių, kurios ne tik atrodo skanesnės, sveikesnės ir gražesnės, bet ir jų auginimas padeda atsipalaiduoti, pabūti ramiai, pamiršti kasdienius rūpesčius, tad šiltnamis ne tik naudingas statinys derliui, bet ir pramoga, kurią net gydytojai rekomenduoja nuolat įtampą patiriantiems žmonėms, dirbantiems protinį, sėdimą darbą. Sakoma, kad darbas šiltnamyje ypač gerai degina kalorijas, tad gal tai net geriau nei dieta? Investuokite į savo šiltnamį ir turėsite kai ką tikrai naudingo savo pačių kieme!