siltnamiai kaina
siltnamiai kaina
NEMOKAMA KONSULTACIJA TELEFONU
PADEDAME IŠSIRINKTI

tel: +370 526 18 021
 
 
PRISTATYMAS
VISOJE LIETUVOJE
Akcijos  Užklausa Pildyti užsakymą Kaip pirkti

Šiltnamiai Snap & Grow

siltnamiai TIK PAS MUS DIDŽIAUSIA
ŠILTNAMIŲ EKSPOZICIJA LIETUVOJE
UŽSUKITE Į MŪSŲ ŠILTAMIŲ IŠPARDUOTUVĘ

Šilnamiai SNAP and GROW yra pasaulinio gamintojo "Palram" gaminys. Šio gamintojo gaminamas polikarbonatas ir kiti plastikai rinkoje pasižymi puikia kokybe ir ilgaamžiškumu.  Šiltnamiai pagaminti iš aliuminių profilių ir monolitinio (lieto)polikarbonato dangos, kuri gerai išlaiko vidinę temperatūrą, ir idealiai tinka augti augalams. Polikarbonato plokštės taip pat yra atsparios UV spinduliams.  Lieto polikarbonato dangos storis 1mm pagal svorį prilygsta 6mm kanalinio polikarbonato dangai. Dangos pralaidumas šviesai daugiau nei 90% (Kanaliniu polikarbonatu dengti šiltnamiai praleidžia apie 80% šviesos). Šiltnamio įpakavime taip pat rasite ir iliustruotą montavimo instrukciją, kurios pagalba nesunkiai susimontuosite šiltnamį patys per 4-8 valandas.

Gamintojas savo gaminom polikarbonato plokštėm suteikia 10 metų garantiją.  
Šiltnamiui suteikiama 5 metų gamintojo garantija.
Šiltnamiai pagaminti Europoje.  

Plotas: 6,32 m2
Ilgis: 2,54 m      
Plotis: 2,49 m
Aukštis: 2,60 m
Durų aukštis: 2,00 m
Durų plotis: 1,16 m
Aukštis iki palėpės: 1,61 m
Stoglangių skaičius: 1
Prailginimas      
Plotas: 2,99 m2      
Ilgis: 1,20 m      
Plotis: 2,49 m      
Aukštis: 2,60 m
Aukštis iki palėpės: 161 m
Stoglangių skaičius: 1
 
 siltnamiai-snap-and-grow siltnamiai-snap-and-grow


GARANTIJA

15 metų garantija šiltnamio konstrukcijai ir aliuminio profiliui, taip pat 10 metų garantija PC lakštų išblukimui. Garantijos laikas skaičiuojamas nuo sąskaitos išrašymo dienos. Garantinio laikotarpio metu pašaliname visus šiltnamio funkcijų gedimus, kurie akivaizdžiai įvyko dėl įrangos arba medžiagų trūkumo. Keistinos dalys ir papildomos darbo laikas į garantines paslaugas neįskaičiuojamas.

Išimtys. Garantinės sąlygos šiltnamiams netaikomos dėl natūralaus nusidėvėjimo arba transportavimo pažeidimų, taip pat neigiamo aplinkos poveikio: krušos, vėjo arba sniego apkrovos, neįskaitoma žala, kuri atsirado dėl montavimo instrukcijos nepaisymo ir netinkamo montavimo. Gamintojas neatsako už netiesiogines pasekmes ir galimą žalą.

Visi šiltnamiai yra be priedų ir dekoracijų. Spalvos ir dydžių skirtumai atitinka įprasto toleravimo ribas. Atkreipkite dėmesį į vietinius montavimo reikalavimus. Mūsų nuorodos neatleidžia nuo pareigos atsakingai patikrinti gaminį. Jeigu kyla abejonių, kreipkitės kvalifikuotų specialistų pagalbos.

Žymos:
Siltnamiai Siltnamis Stikliniai siltnamiai Stiklinis siltnamis