siltnamiai kaina
siltnamiai kaina
NEMOKAMA KONSULTACIJA TELEFONU
PADEDAME IŠSIRINKTI

tel: +370 526 18 021
 
 
PRISTATYMAS
VISOJE LIETUVOJE
Akcijos  Užklausa Pildyti užsakymą Kaip pirkti

Šiltnamiai STRONG

siltnamiai TIK PAS MUS DIDŽIAUSIA
ŠILTNAMIŲ EKSPOZICIJA LIETUVOJE
UŽSUKITE Į MŪSŲ ŠILTAMIŲ IŠPARDUOTUVĘ
.
Šiltnamiai STRONG

Mūsų šiltnamiai Strong yra tokie stiprūs, jog atlaikys stipriausias vėjo ir sniego apkrovas, net jei šiltnamis būtų ir pilnai užsnigtas. Tai reiškia, kad šiltnamis nereikalaus jokios papildomos priežiūros nei žiemą nei vasarą. Šiltnamius Strong  sukonstravo ir pagamino profesionalai atlikdami kompiuterinius apkrovos bandymus bei siekiant pagrindinio tikslo: eksportui į skandinavijos rinkas (Suomiją, Švediją, Norvegiją), kur žiemos itin atšiaurios. Suomijoje šie šiltnamiai atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus esant įvairioms oro kaitos sąlygoms. DĖMESIO - ŠIS ŠILTNAMIS KOMPLEKTUOJAMAS BE PAMATO.
 
 
Privalumai:
  • Gamintojas garantuoja, jog šis šiltnamis atlaikys net 200 kg apkrovą vienam kvadratiniui metrui!
  • Šiltnamio cinkuoto plieno konstrukcijai suteikiama net 20 metų garantija. Šiltnamis taip pat siūlomas su gamintojų  Makrolon (Vokietija) arba Lexan (Austrija) kanalinio polikarbonato danga, kuriai gamintojai suteikia 10 metų garantiją.
  • Pagrindinis šiltnamio karkaso bruožas, ne tik lankas, bet ir patentuota profilių tinklo sistema, sustiprinanti vidinę  karkaso lanko  struktūrą.
  • Šiltnamis pagamintas iš cinkuoto plieno profilių. Profilius dengia didelis kiekis cinko, todėl esant tiesioginiam kontaktui su vandeniu, jis tarnaus mažiausiai 20 metų. Šis šiltnamis taip pat nedomins spalvotųjų metalų “medžiotojų”, kadangi jame nėra aliuminio ir kitų spalvotųjų metalų.
  • Šiltnamio karkaso šonuose jau integruota polikarbonato danga, todėl Jums nereikės nei pjaustyti, nei jos įmontuoti. Tai užtikrins labai paprastą montavimą bei leis sutaupyti nemažai brangaus laiko.
  • Šiltnamio abiejose pusėse yrengti langeliai, kas užtikrina gerą šiltnamio ventiliaciją.
  • Bet kada panorėjus, Jūs šiltnamį galėsite prasiilginti. Taip Jūs galėsite auginti daugiau atskirų kultūrų augalų. Tai ypač svarbu profesionalioje sodininkystėje.
Šiltnamiai pagaminti Estijoje, sukomlektuoti Lietuvoje.

Šiltnamių modeliai:

Modelis: Strong 12
  Plotas: 12 m2
  Ilgis: 4 m
  Plotis: 3 m
  Aukštis: 2 m
  Durų ir orlaidžių skaičius: 2
Modelis: Strong 18
  Plotas: 18 m2
  Ilgis: 6m
  Plotis: 3 m
  Aukštis: 2 m
  Durų ir orlaidžių skaičius: 2
Modelis: Strong 24
  Plotas: 24 m2
  Ilgis: 8 m
  Plotis: 3 m
  Aukštis: 2 m
  Durų ir orlaidžių skaičius: 2

Pagal spec. užsakymą galimi ir ilgesni šiltnamiai: 10m, 12m, 14m ir t.t.