siltnamiai kaina
siltnamiai kaina
NEMOKAMA KONSULTACIJA TELEFONU
PADEDAME IŠSIRINKTI

tel: +370 526 18 021
 
 
PRISTATYMAS
VISOJE LIETUVOJE
Akcijos  Užklausa Pildyti užsakymą Kaip pirkti

Polikarbonatiniai šiltnamiai – geriausias pasirinkimas

Šiltnamiai

Polikarbonatiniai šiltnamiai – geriausias pasirinkimas

Vien šiltnamio turėjimas negali garantuoti, kad pavyks užsiauginti kokybišką derlių, kuris džiugins ne tik Jūsų, tačiau ir artimųjų skrandžius. Šiuo metu egzistuoja toks platus šiltnamių pasirinkimas, jog kiekvienas gali atrasti tai, kad jam labiausiai tinka kainos bei kokybės santykiu. Jeigu norite, kad šiltnamiai kaina nebūtų labai brangūs, tačiau puikiai atliktų jiems paskirtą funkciją - polikarbonatiniai šiltnamiai yra geriausias pasirinkimas.

Kaip pasirinkti polikarbonatinį šiltnamį?

Jeigu turite mažai kompetencijos šiltnamių pasirinkimo srityje – rekomenduojame pasikonsultuoti su mūsų profesionalais, kurie įvertinę kiekvieno žmogaus poreikį gali pasiūlyti ir labiausiai poreikius tenkinantį šiltnamį. Trumpai paminėsime kelis kriterijus, kurie yra esminiai renkantis šiltnamius.

  • Dydis. Galite norėti didelio šiltnamio, tačiau kartais nelieka nieko kito, kaip tik prisitaikyti prie galimybių. Ieškodami vietos šiltnamiui įvertinkite tokius veiksnius kaip: ar ant šiltnamio nekris šešėlis, kokioje žemėje bus auginamos daržovės ir panašiai. Dažniausiai pradedantieji sodininkai sunkiai įsivaizduoja dydį, kuris gali būti paverčiamas augalų vešėjimo vieta. Kaip pavydį galime pateikti tokius skaičius: 20 kvadratinių metrų šiltnamyje dažniausiai sėkmingai veši iki 75 pomidorų daigai.
  • Tipas. Dažniausiai pasirenkama tarp arkinių bei šlaitinių šiltnamių tipų. Kodėl? Kadangi juos pastatyti yra gana paprasta, o tuo pačiu ir lietuviams įprastos daržovės kaip agurkai ir pomidorai tokiuose šiltnamiuose auga labai sėkmingai. Kalbant apie tipą reikia įvertinti ir dangą. Stikliniai šiltnamiai yra ilgaamžiai, poletileniniai kainuoja gana pigiai, o polikarbonatiniai šiltnamiai geriausi, kadangi puikiai suderinamas ilgaamžiškumas bei nedidelė kaina. Tačiau apie tai kalbėsime kiek vėliau.
  • Konstrukcija. Priklausomai nuo to iš kokių medžiagų bus statomas šiltnamis – reikia ir visą statybų procesą atlikti skirtingai. Darbus ne tik kad rekomenduojama, tačiau būtina palikti savo srities profesionalams, kurie ilgus metus dirba šioje sferoje, todėl gali pasiūlyti aukščiausios kokybės montavimo darbus, kurie neturės jokių klaidų ir todėl Jums tarnaus ilgai bei sėkmingai. Nepamirškite, kad šiltnamiai privalo turėti ir kokybišką vėdinimo sistemą. Taip pat naudinga apgalvoti, kokiu būdu vanduo bus tiekiamas link šiltnamio. Šio tipo detalėmis geriausiai pasirūpina profesionalai, tad ir rekomenduojame darbus palikti būtent jiems.
  • Kaina. Jeigu pradėjote ieškoti šiltnamio turbūt pamatėte, kad galima pasirinkti iš labai įvairių ir tuo pačiu labai skiriasi jų kaina. Šiltnamiai kaina varijuoja priklausomai nuo daugelio veiksnių, tačiau pats pagrindinis jų – kokybės faktorius. Profesionalai ne tik naudoja kokybiškas priemones, tačiau taip pat ir tinkamai sumontuos šiltnamį. Juk nusprendus investuoti jau geriau iškart skirti didesnę investiciją nei po neužilgo naudojimo laiko tarpo koreguoti vietas.
Šiltnamiai kaina

Polikarbonatiniai šiltnamiai – geriausias pasirinkimas

Šiltnamiai nėra ta vieta, kur gali auginti tik pomidorus ir agurkus, kuriuos labai mėgsta lietuviai. Vis daugiau išbando neįprastus augalus, kurie veda skaniausius vaisius: melionai, arbūzai... Tačiau užauginti tokius egzotiškus augalus įmanoma tik puoselėjant šiltnamį. Juolab, tik tokiame, kuris yra sandarus, tačiau turi puikią vėdinimo sistemą.

Kodėl polikarbonatiniai šiltnamiai yra geriausi?

Nors kiekvienas klientas gali rinktis iš labai daug įvairių šiltnamių - polikarbonatiniai šiltnamiai giriami labiausiai. Kodėl? Kadangi jie pasižymi savybėmis, kurias apjungia stiklinis + plėvele dengtas šiltnamis. Taigi, vienas pasirinkimas – aukščiausia kokybė.

Šiltnamiai

Polikarbonatiniai šiltnamiai – geriausias pasirinkimas

  • Šio tipo šiltnamiai pasižymi labai gera šilumos izoliacija, taigi iki vėlyvo rudens juose galima auginti vaisius dovanojančias daržoves.
  • Šio tipo plokštės taip pat turi apsaugą nuo UV spindulių, kurie gali būti kenksmingi ne tik augalams, tačiau ir žmonėms, kurie labai daug laiko praleidžia tiesioginiuose saulės spinduliuose. Tokiu atveju nereikia baimintis, kad ilgas buvimas šiltnamyje Jums gali būti kenksmingas.
  • Polikarbonatiniai šiltnamiai yra labai tvirti, ilgaamžiai ir atsparūs smūgiams, tad sėkmingai Jums tarnaus ne vieną sezoną.
  • Šiltnamis atsparus dideliems temperatūrų skirtumams, o tai padeda daržovėms augti greitai ir kokybiškai.

Jeigu sunkiai sekasi pasirinkti šiltnamį – geriausia pasikonsultuoti su profesionalais, kurie patars, kuris variantas labiausiai tinka Jums.