siltnamiai kaina
siltnamiai kaina
NEMOKAMA KONSULTACIJA TELEFONU
PADEDAME IŠSIRINKTI

tel: +370 526 18 021
 
 
PRISTATYMAS
VISOJE LIETUVOJE
Akcijos  Užklausa Pildyti užsakymą Kaip pirkti

Trumpai apie šiltnamius: nuo A iki Ž

Trumpai apie šiltnamius: nuo A iki Ž

Kiekvieno lietuvio širdyje yra noras turėti nuosavą sklypelį greta namų, kur būtų galima auginti skaniausias daržoves, saldžiausias uogas nešančius vaiskrūmius, žalią veją ant kurios galima ilsėtis. Sklypelyje greta namų dažnas stato šiltnamį, kuris padeda iki vėlyvo rudens augintis sveikas ir natūralias daržoves. Žmonės, kuriems dar iki šiol neteko turėti šiltnamio, tik svajoja, kaip turėtų atrodyti, ką jame augintų ir kaip prižiūrėtų. O mes siūlome svajones paversti realybe ir pagaliau įsigyti nuosavą šiltnamį.

Šiltnamiai Geriausias laikas šiltnamio statyboms

Šiltnamiai gali būti statomi bet kuriuo metų laiku, tad naudotis kažkokiomis griežtomis taisyklėmis neverta. Žinoma, šaltuoju periodu statymas bus sudėtingas, juolab, negalėsite greitu metu išbandyti jo atliekamų funkcijų. Neveltui specialistai tikina, kad ankstyvas pavasaris arba vėlyvas ruduo yra geriausias laikas šiltnamio statymui. Taigi, šiuo atveju būtina įvertinti oro sąlygas, kurios kiekvienais metais tą patį mėnesį gali būti skirtingos. Kadangi šiltnamio statybos užtruks neilgai – užtenka pasižiūrėti orus savaitei į priekį.

Šiltnamio lokalizacija

Kuomet minimi šiltnamiai – daugelis žmonių pirmiausia pagalvoja apie šilumą bei drėgmę. Drėgmę pavyks išgauti reguliariai laistant, o šiluma gaunama saulės pagalba. Taigi, natūralu, kad ieškodami pačios tinkamiausios vietos šiltnamiui būtinai reikia tokios, kuri yra atokaitoje ir jokie šešėliai krentantys nuo medžių arba pastatų netrukdytų augalams vešėti.

Jeigu atradote tobulą vietą, nes joje nėra jokio šešėlio, tokiu atveju reikia įvertinti ir dirvožemį, kuris gali padidinti arba sumažinti derlių. Žinoma, labai kieta ir molinga žemė nedovanos Jums vaisių. Tiesa, bet kokią žemę galima grąžinti atgal į „gyvenimą“, tačiau jai reikia duoti laiko pasiilsėti, pamaitinti ją.

Šiltnamiai Vėdinimo sistemos pasirinkimas

Šiltnamiai dažniausiai turi paprasčiausius langelius, kuriuos galima atsidaryti tuomet, kai temperatūra yra labai aukšta ir jaučiamas nemalonus diskomfortas. Tiesa, vėjuotomis dienomis jokiu būdu negalima palikti jų atdarų, kadangi didelis vėjas gali nulaužti aukštus pomidorų daigus. Greta orlaidžių, kurias gali darinėti savininkas – galima įsigyti ir tokius šiltnamius, kurie mechanizuoti ir kurių langeliai atsidaro patys, kai temperatūra pasiekia tam tikrą laipsnį. Dažniausiai tokią alternatyvą renkasi daug šiltnamių turintys savininkai, kadangi nereikia pergyventi, skubėti. Jeigu esate smulkus ūkininkas, kuris augina tik sau – neverta investuoti į automatiką.

Šiltnamio dangos pasirinkimas

Šiltnamiai gali būti pagaminami iš bet kokios medžiagos. Čia nėra jokių taisyklių ir kiekvienas savaip suprantantis – kas yra šiltnamis ieško ir atitinkamos alternatyvos. Žinoma, egzistuoja viena elementari taisyklė – šiltnamiai turi būti permatomi, kad į juos lengvai patektų saulės šilumą. Jie gali būti uždengti plėve (tai vienas dažniausių pasirinkimų Lietuvoje), jie gali būti pagaminami iš stiklo (ilgalaikis pasirinkimas) ir iš plastikinių plokščių, kurios yra stabilios, o kaina gana maža. Renkantis medžiagą reikia įvertinti, kaip ilgai šiltnamis Jums bus reikalingas ir koks yra Jūsų biudžetas. Dažnai galimybės apriboja pasirinkimus, taigi būtina jas įvertinti, kad pavyktų pasirinkti teisingai.

Kaip prižiūrėti šiltnamį?

Priklausomai nuo to, kokio tipo šiltnamiai stovi Jūsų kieme – jiems reikia ir skirtingos priežiūros. Polietileniniais šiltnamiai dažniausiai tarnauja tik vienerius metus, kadangi žiemos jiems būna per daug baisios. Tiesa, karkasas po žiemos lieka, tačiau metai po metų pradeda pūti, taigi keisti būtina ir jį. Štai stikliniai šiltnamiai yra ilgaamžiai. Žinoma, stiklas nėra pigus, tad vienu metu teks paskirti nemažą investiciją. Pliusas tas, kad ji labai greitai atsiperka (lyginant su tais šiltnamiais, kurie yra pagaminti iš polietileno). Stiklų valyti nereikia, tačiau jeigu norite, kad Jūsų šiltnamis būtų pavyzdinis – galima.

Šiltnamiai Galiausiai nepamirškite, kad žemė yra pati svarbiausia, kadangi būtent joje ir augs Jūsų augaliukai. Reguliariai ją tręškite, ravėkite ir saugokite nuo aplinkos dirgiklių. Kad kelerius metus rekomenduojame leisti žemei pailsėti, kad ji vėl galėtų išvesti vaisius.

Šiltnamiai nereikalauja kokios nors ypatingos priežiūros, o jų statymas nėra brangus arba sudėtingas. Visgi, jeigu norite, kad jie Jums tarnautų kokybiškai – kreipkitės į mus. Atrasime Jums labiausiai tinkamą šiltnamį už priimtiną kainą!