siltnamiai kaina
siltnamiai kaina
NEMOKAMA KONSULTACIJA TELEFONU
PADEDAME IŠSIRINKTI

tel: +370 526 18 021
 
 
PRISTATYMAS
VISOJE LIETUVOJE
Akcijos  Užklausa Pildyti užsakymą Kaip pirkti

Šiltnamiai pramogai

šiltnamiai

Iš daugiabučių į individualius namus kartais persikeliama ne vien tik dėl gausesnės šeimos ir didesnio jai reikiamo ploto ar dėl ekonominių priežasčių, bet taip pat ir siekiant individualumo, ramybės, norint pabūti arčiau gamtos. Tam galima rinktis ne tik nuolatinį gyvenimą už miesto ar jo pakraštyje, bet ir pasirenkant sodybą vasarai. Tiek prie vieno, tiek prie kito varianto dažnai sutinkami šiltnamiai.

Šiltnamiai yra ne puiki pramoga, ramybės ir poilsio nuo intelektualios veiklos vieta, kurią renkasi vis daugiau įvairiausių žmonių. Ypač šiltnamiuose kapstytis pamėgo ypatingai atsakingus darbus dirbantys asmenys, kuriems rūpinimasis augalais tampa tikra palaima ir „persikrovimu“ po darbų. Tai taip pat ir finansinė, ekologinė nauda – savos daržovės ir pigesnės, ir sveikesnės.

Turėdami kokybišką ir papildomų rūpesčių nekeliantį šiltnamį galėsite jame ir greta jo leisti savo laisvas šiltojo sezono dienas. Taip pat Jūs mėgausitės savo rankomis užaugintu derliumi. Ar tai bus daržovės, ar prieskoniai ar netgi dekoratyviniai augalai – tai bus Jūsų priežiūros rezultatas, kuris, tikėtina, nuteiks ypač maloniai.

Renkantis šiltnamį savo pramogai labai svarbu pasirinkti iš tiesų patogų, kokybišką, ilgaamžį ir neįpareigojantį pernelyg juo rūpintis. Jei šiltnamis bus iš ilgaamžių medžiagų, pavyzdžiui, polikarbonato, tai Jums nereiks kas sezoną rūpintis jo rekonstrukcija, o ir žiemos metu neteks sukti galvos jei sniego iškris daugiau – tai tvirta medžiaga atlaikanti lietuviško klimato žiemą.

Tokios smulkmenos kaip automatiniai stoglangiai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie negali kas dieną pasirūpinti šiltnamio langelio pravėrimu ir užvėrimu, tad investavę labai nedidelę pinigų sumą galėsite nesukti galvos dėl šios problemos, ypač aktualios lepesniems augalams. Tiek atvėsus, tiek staiga sušilus nereikės niekur eiti, nes stoglangis prasivers pats. Be to, tam netgi nėra reikalinga elektra ar baterijos, naudojamas specialus į oro temperatūrą reaguojantis skystis.

Kuomet kieme statomi estetiškai gražūs, modernūs šiltnamiai – jie negadina bendro vaizdo, o netgi jį puošia, suteikia artumo gamtai, jaukumo, iš karto parodo, kad namo ar sodybos šeimininkai vertina gamtos naudą ir moka ja pasinaudoti. Įvertinkite ir tokį pliusą.

Daugybė kitų privalumų slepia šiltnamiai savyje, kuriuos turėtų atrasti patys žmonės. Kaip tai padaryti – kiekvieno individualus reikalas, tačiau žvelgiant į šiltnamių kiekį individualių namų kiemuose, sodybose, ką jau kalbėti apie sodus, akivaizdu, jog šiltnamis yra labai svarbus daugybei žmonių. Šiltnamiai statomi greta senų medinių sodo namukų, kuriuose nuo kritulių bando slėptis jau palinkę senukai, šiltnamiai dygsta ir prie nuolat gyvenamų namų, įspūdingų šiltnamių galima pamatyti ir prie didžiulių, prabanga tviskančių namų. Įdomu tai, kad net ir prabangiausių namų kiemuose esančiuose šiltnamiuose savo daržoves linkę auginti patys namų šeimininkai, o ne samdyti augalų ekspertai. To priežastis jau karta minėta – šiltnamis padeda atsipalaiduoti, pailsėti nuo kasdienybės, suteikia progą pabūti su savimi ir pamąstyti.

Mąstydami apie savo poreikius įsigyti šiltnamį tiek dėl derliaus, tiek ir dėl pramogos, įvertinkite šiltnamio tinkamumą Jums, Jūsų kieme, taip pat atsižvelkite į ilgalaikes perspektyvas – šiltnamis nėra trumpalaikis pirkinys, todėl neretai geriau išleisti daugiau, bet pasirinkti tikrai kokybišką ir ilgai Jūsų kieme tarnauti galintį šiltnamį, o papildomi priedai priklauso nuo to, ką Jūs auginsite, kaip Jūs žadate auginti gėrybes ar gėles, kiek laiko norėsite skirti šiltnamiui. Šiais laikais šiltnamį galima netgi automatizuoti, jei tik toks poreikis yra, tačiau malonumas ir pramoga gali kaip reikiant sumažėti, nebent automatizavimu užsiimsite patys – tai irgi įdomi veikla.